MediaCom Estonia

Meie oleme MediaCom. Meie eesmärk on aidata inimestel, brändidel ja ettevõtetel kasvada kaasaegses ärikeskkonnas, kus trendid muutuvad väga kiiresti ning kommunikatsioonil on täita äärmiselt suur roll.

Suhtleme?

Muudame koos maailma



    OLEME ÜKS MEDIACOM


    Oleme osa MediaCom’i globaalsest ketist, mis ühendab rohkem kui 8000 eksperti ja tegutseb enam kui sajas riigis. See annab meile kõige värskema ja sügavama teadmise erinevate tööstusharude kohta. Tihe koostöö Baltikumi tasandil hoiab aga vormis meie meeskonna kohaliku turu tunnetuse. Oskame meeskonna mitmekesisuse tööle panna.

    SÜSTEEM ON TÄHTIS


    Meid innustab võimalus panustada brändide ja ettevõtete edulugudesse. Me näeme ettevõtte kommunikatsioonikanaleid ja -platvorme kui seotud tervikut ehk süsteemi. Terviklik ja andmepõhine lähenemine kanalitele ning turunduskommunikatsiooni personaliseerimine aitavad saavutada efektiivsust ja uut ärikasvu.

    LOOME KULTUURI


    Meie kultuuri saab kokku võtta järgnevalt – 'See the Bigger Picture'. Me januneme uute teadmiste ja kogemuste järele. Me oleme valmis suunama ja julgustama turgu innovaatilisi lahendusi testima. Me hindame tulemust sama palju kui selleni viivat teekonda ning hoolime, et iga teekond oleks nauditav nii meie klientidele kui ka koostööpartneritele.

    Teenused

    Integreeritud kampaaniad
    Meediaost ja -läbirääkimised
    360 kraadi digikampaaniad
    Turunduskommunikatsioon
    Tarbijakäitumise uuringud
    Andmetöötlus- ja analüüs
    Sotsiaalmeedia
    Influencer turundus
    Sisuloomelahendused

    Meeskond

    "Meie võlu on olla meie ise, ilma vabandusteta!"

    Olga Peresild

    CEO

    olga.peresild@mediacom.ee

    Aleksei Kuzmin

    Account manager

    aleksei.kuzmin@mediacom.ee

    Jekaterina Matusihis

    Account manager

    jekaterina.matusihis @mediacom.ee

    Airi Kelp

    Account manager

    airi.kelp@mediacom.ee

    Teele Hein

    Account manager

    teele.hein@mediacom.ee

    Diana Loit

    Analyst

    diana.loit@mediacom.ee

    Ritа Аrrо

    Accountant

    rita.arro@mediacom.ee

    Natalja Piskova

    AV Media Specialist

    natalia.piskova@mediacom.ee

    Anna Juhkov

    AV Media Specialist

    anna.juhkov@mediacom.ee

    Arina Sycheva

    Head of Digital

    arina.sycheva@mediacom.ee

    Eliise Kõva

    Senior Digital Specialist

    eliise.kova@mediacom.ee

    Johanna Einer

    Digital Media Specialist

    johanna.einer@mediacom.ee

    Kristiina Sepp

    Digital Media Specialist

    kristiina.sepp@mediacom.ee

    Mai Sillamäe

    Digital Media Specialist

    mai.sillamae@mediacom.ee

    Liis Rebane

    Multimedia Specialist

    liis.rebane@mediacom.ee

    Helena Kindlam

    Office Manager + Offline Media Specialist

    helena.kindlam@mediacom.ee

    Merit Tupits

    Content Media Specialist

    merit.tupits@mediacom.ee

    Kristo Tero

    Data Engineer

    kristo@marcom.ee

    Riin Meier

    Account manager

    On maternity leave

    Kliendid

    Suhtleme?

    Muudame koos maailma



      EAS
      circlek_estonia_mediacom
      ProcterAndGamble_Mediacom_Estonia