MEEDIAAGENTUUR MEDIACOM ESTONIA

We help clients see the bigger picture

Meie oleme MediaCom. Meie eesmärk on aidata inimestel, brändidel ja ettevõtetel kasvada kaasaegses ärikeskkonnas, kus trendid muutuvad väga kiiresti ning kommunikatsioonil on täita äärmiselt suur roll.

Suhtleme?

Muudame koos maailma



OLEME ÜKS MEDIACOM


Oleme osa MediaCom’i globaalsest ketist, mis ühendab rohkem kui 8000 eksperti ja tegutseb enam kui sajas riigis. See annab meile kõige värskema ja sügavama teadmise erinevate tööstusharude kohta. Tihe koostöö Baltikumi tasandil hoiab aga vormis meie meeskonna kohaliku turu tunnetuse. Oskame meeskonna mitmekesisuse tööle panna.

SÜSTEEM ON TÄHTIS


Meid innustab võimalus panustada brändide ja ettevõtete edulugudesse. Me näeme ettevõtte kommunikatsioonikanaleid ja -platvorme kui seotud tervikut ehk süsteemi. Terviklik ja andmepõhine lähenemine kanalitele ning turunduskommunikatsiooni personaliseerimine aitavad saavutada efektiivsust ja uut ärikasvu.

LOOME KULTUURI


Meie kultuuri saab kokku võtta järgnevalt – KNOW IT. PUSH IT. SHARE IT. DO IT. Me januneme uute teadmiste ja kogemuste järele. Me oleme valmis suunama ja julgustama turgu innovaatilisi lahendusi testima. Me hindame tulemust sama palju kui selleni viivat teekonda ning hoolime, et iga teekond oleks nauditav nii meie klientidele kui ka koostööpartneritele.

Teenused

Integreeritud kampaaniad
Meediaost ja -läbirääkimised
360 kraadi digikampaaniad
Turunduskommunikatsioon
Tarbijakäitumise uuringud
Andmetöötlus- ja analüüs
Sotsiaalmeedia
Influencer turundus
Sisuloomelahendused

Meeskond

Olga Peresild

CEO

olga.peresild@mediacom.ee

Aleksei Kuzmin

Account manager

aleksei.kuzmin@mediacom.ee

Jekaterina Matusihis

Account manager

jekaterina.matusihis @mediacom.ee

Airi Kelp

Account manager

airi.kelp@mediacom.ee

Teele Hein

Account manager

teele.hein@mediacom.ee

Olga Bugakova

Analyst

olga.bugakova@mediacom.ee

Rita Arro

Accountant

rita.arro@mediacom.ee

Marju Lell

Print Media Specialist + Office Manager

marju.lell@mediacom.ee

Kristo Sõerd

Head of Content & Integration

kristo.soerd@mediacom.ee

Arina Sycheva

Head of Digital

arina.sycheva@mediacom.ee

Kerti Havi

Head of AV

kerti.havi@mediacom.ee

Natalja Piskova

AV Media Specialist

natalia.piskova@mediacom.ee

Eliise Kõva

Senior Digital Specialist

eliise.kova@mediacom.ee

Anna Juhkov

AV Media Specialist

anna.juhkov@mediacom.ee

Marje Paddar

Social & Digital Media Specialist

marje.paddar@mediacom.ee

Karl Vihul

OOH Specialist

karl.vihul@mediacom.ee

Siim Palu

Social Media Specialist

siim.palu@mediacom.ee

Johanna Einer

Digital Media Specialist

johanna.einer@mediacom.ee

Kristiina Sepp

Digital Media Specialist

kristiina.sepp@mediacom.ee

Margus Tui

Digital Media Specialist

margus.tui@mediacom.ee

Kristo Tero

Data Engineer

kristo@marcom.ee

Riin Meier

Account manager

On maternity leave

Diana Loit

Analyst

On maternity leave

Kliendid

Suhtleme?

Muudame koos maailma